flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбулася робоча зустріч

16 червня 2020, 13:13

16 червня 2020 року у Білопільському районному суді Сумської області відбулася робоча зустріч з метою вирішення проблемних питань, які виникають під час виконання ухвал суду про надання досудових доповідей, забезпечення реалізації пробаційних програм та інших питань, які виникають під час виконання вироків щодо осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

У зустрічі взяли участь:  голова суду Терещенко О.І., керівник апарату суду Порічанська О.І., заступник керівника апарату суду Шматенко С.С., а також представники Білопільського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області, Білопільського відділу Конотопської місцевої прокуратури та сектору превентації Білопільського ВП ГУНП в Сумській області.

Під час зустрічі обговорювали сутність пробаційних програм, зокрема: програма «Попередження вживання психоактивних речовин» та інші.

Крім цього, було приділено увагу запровадженню інституту кримінальних проступків і механізмів їх розслідування у формі дізнання.

Також було обговорено проблемні питання, які виникають під час виконання ухвал суду про надання досудових доповідей, а також під час виконання вироків щодо осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі (штрафів).