flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Справи, які розглядатимуться Білопільським районним судом Сумської області протягом 20-24 липня 2020 року та можуть становити суспільний інтерес

17 липня 2020, 15:45

13.00 година 21 липня 2020 року - кримінальне провадження стосовно громадян Ф., Т., та К., обвинувачених за частиною 4 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу, вчинена групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки).

Головуючий суддя – Терещенко О.І.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/38/20.

Для інформації: у невстановлений в ході досудового слідства день у громадян Ф., Т., та К. виник злочинний умисел на незаконну порубку дерев захисних лісонасаджень, розташованих неподалік с. Білани Білопільського району Сумської області, з метою їх подадьшої реалізації.

Так Ф., Т., та К.  на автомобілі УАЗ прибули на дільницю Ворожба-Люботин на перегоні Вири-Амбари, неподалік від с. Білани Білопільського району Сумської області, на якій знаходяться лісонасадження, що належать виробничому підрозділу «Сумська дистанція захисних лісонасаджень» регіонального підрозділу регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», без спеціального на те дозволу здійснили незаконний поруб 14 дерев породи «дуб» та 5 дерев породи «клен», чим завдали матеріальної шкоди на суму 258 809, 43 грн.

13.00 година 22 липня 2020 року  - кримінальне провадження стосовно Б., обвинуваченого за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (складання завідомо неправдивих офіційних документів) та частино 2 статті 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Головуючий суддя – Терещенко О.І.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/2399/19-к.

Для інформації: 02.06.2009 між Кооперативом мешканців села Сінне Краснопільського району  та ВАТ «Білопільська СПМК-10» в особі обвинуваченого Б. було укладено договір, згідно з яким сторони беруть на себе зобов’язання по будівництву підвідного підземного газопроводу середнього тиску із поліетиленових труб до с. Сінне Краснопільського району. Вартість робіт за договором  складає 736200 грн. Термін виконання до 30.12.2019.

Громадянин Б. обвинувачується у вчиненні умисних дій, які полягали у складанні службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, а саме: «Акту №1 приймання виконаних будівельних робіт за 2017 рік від 05.05.2017» формиКБ-2, до якого було внесено недостовірні відомості щодо обсягів виконаних будівельних робіт, перерахованих в п.п 6-9, «Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за 2017 рік від 05.05.2017» форми КБ-3, до якого внесено неправдиві відомості щодо вартості виконаних будівельних робіт на суму 91869 грн.

Крім цього, Б. також обвинувачується у заволодіння у протиправний спосіб коштами Миропільської сільради на загальну суму 102103 грн. шляхом зловживання своїм службовим становищем.

10.30 година 23 липня 2020 року  - кримінальне провадження стосовно громадянина О., обвинуваченого за частиною 1 статті 366 КК України (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів), частиною 2 статті 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та частиною 1 статті 209 КК України (вчинення фінансових операцій з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно-небезпечного противоправного діяння, що передувало легалізації (відмивання) доходів.

Головуючий суддя – Замченко А.О.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/395/20.

Для інформації: 02.08 2018 між Білопільською міською радою та ФОП громадянином О. було укладено договір на виконання робіт по капітальному ремонту доріг. 

17.08 2018 Білопільська міська рада та ФОП громадянин О.  уклали додаткову угоду №1 по договору від 02.08 2018, відповідно до якої договірну вартість робіт визначено  в сумі 49 612 грн. 80 коп.

Відповідно до укладених договорів у період з 06.08.2018 по 20.08.2018 Білопільська міська рада перерахувала на рахунок ФОП громадянина О.  кошти в сумі 49 612 грн. 80 коп.

Згідно з висновком експертизи фактично виконані об’єми будівельних робіт  на об’єкті по капітальному ремонту тротуарів, доріг та прибудинкової території житлового будинку у м. Білопілля не відповідають об’єму робіт, зазначеному в акті приймання виконаних робіт. Вартість завищення об’ємів робіт в порівнянні з фактично виконаними об’ємами виконаних робіт складає 32 064 грн.

10.00 година 24 липня 2020 року- кримінальне провадження за обвинувальним актом по обвинуваченню колишніх прокурора прокуратури м. Сум С. і слідчої слідчого відділу Сумського МВ УМВС України в Сумській області П., обвинувачених за частиною 2 статті 372 Кримінального кодексу України.

Головуючий суддя – Терещенко О.І.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №591/983/16-к.

Для інформації: колишній прокурор прокуратури м. Сум С. обвинувачується в тому, що своїми умисними діями, які полягали в притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинуватих Т.О., Т.Ю. і 28 січня 2014 року завідомо невинуватого К. до кримінальної відповідальності, поєднане з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, а також поєднане з іншою фальсифікацією, вчинив злочин, передбачений ч. 2 ст. 372 КК України.

Колишня слідча слідчого відділу Сумського МВ УМВС України в Сумській області П. своїми умисними діями, які полягали у притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинного Т. до кримінальної відповідальності, поєднане з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, а також поєднане з іншою фальсифікацією, вчинила злочин, передбачений частина 2 статті 372 Кримінального кодексу України.

 10.00 година 24 липня 2020 року - кримінальне провадження стосовно колишніх начальника Білопільського районного виробничого відділу Сумської регіональної філії ДП «Центр Державного земельного кадастру» Б., першого заступника голови Білопільської районної державної адміністрації Г., а також голови Куянівської сільської ради Білопільського району Сумської області П., заступника директора СТБ «Сумиагропромбіржа» Ш. 

Головуючий суддя – Замченко А.О.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/553/14-к.

Для інформації:

Колишній начальник Білопільського районного виробничого відділу Сумської регіональної філії ДП «Центр Державного земельного кадастру» Б. обвинувачується за:

- ч. 2 ст. 361-2 КК України – несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом, вчинений повторно;

- ч. 4 ст. 368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою, кваліфікуючими ознаками якого є: вчинення злочину службовою особою, яка займає відповідальне становище, повторність, вимагання неправомірної вигоди.

Голова Куянівської сільської ради Білопільського району Сумської області П. обвинувачується за ч. 4 ст. 368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою, кваліфікуючими ознаками якого є: вчинення злочину службовою особою, яка займає відповідальне становище, попередня змова групою осіб, вимагання неправомірної вигоди.

Колишній перший заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Г. обвинувачується за:

- ч. 4 ст. 368 КК України – одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, та поєднане з вимаганням неправомірної вигоди;

- ч. 1 ст. 366 КК України – внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів;

- ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 368 КК України – незакінчений замах на одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб та поєднане з вимаганням неправомірної вигоди та повторність.

Заступник директора СТБ «Сумиагропромбіржа» Ш. обвинувачується за ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 368 КК України – незакінчений замах на одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб та поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.