Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
13.00 година 14 лютого 2023 року – кримінальне провадження стосовно громадянина С., який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення Правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого). Судовий розгляд справи суд розпочне з дослідження письмових доказів.
Головуючий суддя – Черкашина М.С.
Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/399/22.
Для інформації:
19 грудня 2021 року близько 20 години 09 хвилин громадянин С., керуючи автомобілем ВАЗ-21093, рухався по автодорозі Суми-Путивль-Глухів з м. Білопілля в м. Ворожба. Перебуваючи в м. Ворожба, С. побачив зустрічний автомобіль, який засліпив його світлом фар, тим самим спричинивши небезпеку руху останнього. Продовжуючи рух, С. не вжив заходів для зменшення швидкості та здійснив наїзд на велосипедистів Н. та Г.
Від отриманих травм Г. померла на місці події, а Н. отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості.
10.00 година 16 лютого 2023 року - кримінальне провадження
стосовно громадянина Є. який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 27, частиною 5 статті 191, частиною 3 статті 27, частиною 2 статті 28, частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України.
Головуючий суддя – Терещенко О.І.
Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/1878/22.
Для інформації:
Є. обвинувачується в організації вчинення іншими співучасниками розтрати чужого майна, яке перебувало в їхньому віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб в особливо великому розмірі та вчинення іншими учасниками за попередньою змовою групою осіб службового підроблення, що полягало у складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Санкція частини 5 статті 191 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Санкція частини 1 статті 366 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
10.00 година 17 лютого 2023 року - кримінальне провадження стосовно колишнього директора КП «Водоканал Білопілля» Р., обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).
Головуючий суддя – Черкашина М.С.
Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/1508/21.
Для інформації: В період з 01.01.2018 по 20.06.2019 КП «Водоканал Білопілля», незважаючи на відсутність дозволу на користування надрами (підземними водами), незаконно здійснювало видобування підземних вод зі свердловини.
В той же час, громадянин Р., який на той час був директором вказаного вище підприємства, маючи необхідні знання та досвід у сфері водопостачання, будучи наділеним адміністративно-розпорядчими та адміністративно-господарськими повноваженнями, в порушення вимог ст. ст. 16,19, 21,23 Кодексу України про надра, ст. 16 ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», ст. 1 ЗУ «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», не вжив вичерпних заходів для отримання спеціального дозволу на користування надрами, внаслідок чого КП «Водоканал Білопілля» продовжив господарську діяльність щодо незаконного забору та використання підземних вод.
За результатами перевірки Державною екологічною інспекцією в Сумській області складено розрахунок відшкодування збитків, обумовленим самовільним використанням водних ресурсів при відсутності дозвільних документів, відповідно до якого сума збитків становить 2 335 289 грн. 92 коп.
Санкція частини 2 статті 367 КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
10.00 година 17 лютого 2023 року - кримінальне провадження стосовно громадянина Б., обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 436-2 Кримінального кодексу України.
Головуючий суддя – Черкашина М.С.
Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/1316/22.
Для інформації: особа обвинувачується у поширенні матеріалів, в яких містяться: виправдовування, визнання правомірною, заперечення тимчасової окупації частини території України, а також глорифікація осіб, які здійснювали
збройну агресію російської федерації проти України, розпочату у 2014 році, представників збройних формувань російської федерації, іррегулярних незаконних збройних формувань, озброєних банд та груп найманців, створених, підпорядкованих, керованих та фінансованих російською федерацією, а також працівників окупаційної адміністрації російської федерації, яку складають її державні органи і структуру, функціонально відповідальні за управлінні тимчасово – окупованими територіями України.
Санкція частини 1 статті 436-2 КК України передбачає покарання у виді виправних робіт на строк до двох років або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.
10.00 година 17 лютого 2023 року - кримінальне провадження за обвинувальним актом за фактами незаконного перешкоджання у січні 2014 року організації та проведення зборів та мітингів у м. Суми шляхом безпідставного притягнення громадян, які приймали в них участь, до кримінальної відповідальності та тримання їх під вартою в якості міри запобіжного заходу, а також за фактом вчинення завідомо незаконного затримання, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 371, частиною 1 статті 372, статтею 340, частиною 2 статті 343 Кримінального кодексу України.
Головуючий суддя – Замченко А.О.
Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №592/7744/18.
Для інформації: санкція частини 3 статті 371 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Санкція частини 1 статті 372 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.
Санкція статті 340 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді виправних робіт на строк до 2 років або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.
Санкція частини 2 статті 343 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 4 років.